Jaunumi

„Olainfarm” iegādājusies medicīnas ambulatoro iestādi “Olaines veselības centrs”

on June 21, 2017

AS “Olainfarm” reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā kā SIA “Olaines veselības centrs” vienīgā īpašniece 2017. gada 21. jūnijā. Uzņēmums Olaines pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Olaines veselības centrs” kapitāldaļas nosolīja izsolē par 650 000 eiro. Tajā piedalījās divi pretendenti, un izsoles sākumcena bija 190 000 eiro.

Pēc īpašnieku maiņas par SIA “Olaines veselības centrs” valdes priekšsēdētāju iecelta AS “Olainfarm” biznesa attīstības direktore Viktorija Zefīrova-Tačinska, bet tās līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Jānis Klievēns turpmāk pildīs valdes locekļa un medicīnas direktora pienākumus.

Olaines novada domes priekšsēdētājs A.Bergs pauž pārliecību, ka: “Uzņēmuma jaunais īpašnieks veicot investīcijas šajā uzņēmumā attīstīs veselības aprūpi novadā un nodrošinās novada iedzīvotājiem lielāku medicīnisko pakalpojumu klāstu un kvalitāti.”

“Plānojam paplašināt “Olaines veselības centra” pakalpojumu klāstu ar kardioloģijas, sonogrāfijas un rehabilitācijas pakalpojumiem, kā arī atjaunot aprīkojumu un piesaistīt jaunus speciālistus. Attīstības plānos ir arī Dienas stacionāra un mūsdienīga atveseļošanas centra izveide. Stiprinot sadarbību ar vietējo pašvaldību un tās pakļautībā esošām iestādēm, iesaistīsimies veselīga dzīvesveida popularizēšanas pasākumos,” SIA “Olaines veselības centrs” valdes priekšsēdētāja, AS “Olainfarm” biznesa attīstības direktore Viktorija Zefīrova-Tačinska.

SIA “Olaines veselības centrs” strādā 44 darbinieki. SIA “Olaines veselības centrs” nodrošina veselības aprūpes ambulatorus pakalpojumus, kā arī veic dažādus izmeklējumus. Tiek nodrošināti arī Dienas stacionāra un laboratorijas pakalpojumi. Uzņēmuma apgrozījums 2016. gadā bija 492 656 eiro, bet peļņa – 4016 eiro.

AS “Olainfarm” koncerns sastāv no mātes uzņēmuma AS „Olainfarm”, farmācijas mazumtirdzniecības uzņēmuma SIA „Latvijas aptieka”, ekokosmētikas ražotāja SIA “Kiwi Cosmetics”, elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotāja SIA “Tonus Elast’”, ārstniecības iestādes SIA “Klīnika Diamed” un Baltkrievijas zāļu tēju un ārstniecības augu pulveru ražotāja SIA “NPK Biotest”. AS „Olainfarm” pieder arī 96,69% kapitāla daļas lielākajā Latvijas uztura bagātinātāju ražotājā SIA „Silvanols”.

 

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

 

Papildu informācija:
Sigita Zviedre
AS „Olainfarm“ sabiedrisko attiecību vadītāja
mob. tālr. +371 26377286
e-pasts: szviedre@olainfarm.lv

Pastāsti draugiem:
Sigita„Olainfarm” iegādājusies medicīnas ambulatoro iestādi “Olaines veselības centrs”