Jaunumi

“Olainfarm” atzīst par labāko darba devēju Rīgas reģionā

on November 13, 2017

Piektdien, 10. novembrī, svinīgajā Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Gada balvas apbalvošanas ceremonijā AS “Olainfarm” saņēma balvu kā labākais darba devējs Rīgas reģionā. To AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētāja padomniecei attīstības jautājumos Agnesei Mercalovai pasniedza Latvijas ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.

Uzrunājot LDDK Gada balvas laureātus, LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs teica: “Sakām paldies tiem darba devējiem, kuri ar augstu pienākuma apziņu pret savu darbu un patriotismu pret savu valsti veicina ne tikai uzņēmumu izaugsmi, bet arī Latvijas tautsaimniecības attīstību. Jo vairāk ir izcilu un atbildīgu uzņēmēju, kas ar saviem veiksmes stāstiem iedvesmo citus uzņēmējus sekot viņu piemēram, jo straujāka izaugsme un augstāks labklājības līmenis būs mūsu valstī.”

AS “Olainfarm” apbalvojumu “Labākais darba devējs Rīgas reģionā” saņēma arī 2015. gadā.

LDDK Gada balvas ceremonija ir nozīmīgs Latvijas atbildīgāko uzņēmēju godināšanas pasākums ar mērķi izcelt darba devēju nozīmi un ieguldījumu reģionu izaugsmē, attīstot uzņēmēju un publiskās pārvaldes sociālo dialogu un sadarbību nozaru, reģionālā un nacionālā līmenī. 2017. gadā uz LDDK Gada balvu finālā tika izvirzīti 32 spēcīgākie darba devēji.

 

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

 

Papildu informācija:
Sigita Zviedre
AS „Olainfarm“ sabiedrisko attiecību vadītāja
mob. tālr. +371 26377286
e-pasts: szviedre@olainfarm.lv

Pastāsti draugiem:
Sigita“Olainfarm” atzīst par labāko darba devēju Rīgas reģionā